Takvim / Ajanda Baskı

Masa takvimi neredeyse her iş yerinde masaların ayrılmaz bir parçasıdır. Aynı zamanda bu masa takvimlerinin hepsinin de üzerinde bir markanın logosu olduğunu söylemeden geçmeyelim. Birçok firmanın bir pazarlama ürünü olarak masa takvimi tercih etmesinin de elbette bir sebebi var.

Spiralli masa takvimi bütün bir yıl boyunca göz önünde olduğundan ve aktif kullanıldığından ötürü müşterilerin satın alma kararlarında da doğrudan etki sahibidir. Bu etkiyi kullanmak isteyen markalar logolu masa takvimi bastırarak müşterilerine ve potansiyel müşterilerine bu masa takvimlerini kullandırmayı amaçlıyorlar.

Masa takvimi baskı sayesinde firmalar müşterilerinin sürekli gözleri önünde kalarak satışlarını arttırabiliyorlar. Bu nedenle masa takvimi firmaların önem verdiği ve her sene yatırım yaptıkları bir pazarlama ürünüdür.

Günlük ajanda ve tarihli ajanda modellerimizde termo deri çoğunlukta kullandığımız materyaldir. Sayfa kenarları boyalı günlük ajanda modellerimiz, lastikli günlük ajanda modellerimiz, lastikli tarihsiz defterlerimiz, sert kapaklı günlük ajanda ve tarihsiz ajanda modellerimiz, dikişli ve mıknatıslı ajanda modellerimiz, gizli spiralli ajanda modellerimiz, spiralli lüks termo deri ajanda modellerimiz, pencere kesim promosyon ajanda modellerimiz ve promosyon ürünlerimiz mevcuttur. 2019’a özel birbirinden farklı yeni koleksiyonumuz oldukça çeşidi barındırmaktadır. Bu da size uygun seçim yapmanız için oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Teklif Alın veya Arayın: 0 (216) 481 68 12

Kendinizi bir değer olarak görüyor ve bu değeri kitlelere duyurmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.