Krom Harf Tabela

Paslanmaz kutu harf tabelaları istenilen renklerde boyanarak hazırlanmaktadır. Özellikle paslanmayan sac kullanıldığı için çok uzun süre kullanılabilir.Krom harf tabelaların yapımı tamamen el içliği olan tabelalardır.

Üretimi yapılan tabelalarda ışıklı ve ışıksız sistem isteğe göre hazırlanmaktadır. Krom harf tabelalarda kullanılan krom malzemesi hem dayanıklı olması hem de temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır.

Paslanmaz Krom Tabela bulunduğunuz yerdeki diğer tabelaların yanında sizi daha çok fark edilir kılar. Bir çok kurum ve marka tarafından tercih edilme nedenlerin başındada bu özelliği gelmektedir. Paslanmaz yapısı ile uzun ömürlü oluşu, görsel diğer tabela modellerine göre ayrıcalığı sizi fark diğer işletmelerden öncelikli olarak fark edilir kılar. Işıklı ve ışıksız şekilde 2 ayrı gruba ayrılan paslanmaz tabela modül ledler ile beraber ışıklandırma yapılarak gündüz gibi gecede sizi ön plana çıkarır.

Paslanmaz Krom Tabela Modelleri olarak paslanmazlar 3 ayrılır. Gümüş Gri , Sarı Gold ve Siyah mat olarak paslanmaz çeşitleri 3 ayrılır. Genel tercih edilenler ise sektör ve markaya göre değişkenlik göstermektedir.

Teklif Alın veya Arayın: 0 (216) 481 68 12

Kendinizi bir değer olarak görüyor ve bu değeri kitlelere duyurmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.