Fatura / Makbuz Baskı

Sürekli form ürünleri otokopi kağıtlarına basımı yapılan ve perferajla ayrılabilecek tek parça evraklardır.

Yoğun iş temposunda fatura, irsaliye, makbuz vb. evrakları sıklıkla kullanan işletmeler bu evrakların el ile doldurulmasında zaman kaybetmektedirler. Bu zaman kaybının önüne geçmek ve daha kurumsal bir görünüm için sürekli form evrakları tercih edilir. Sürekli form evrakları nokta vuruşlu yazıcılarda kullanıldığı için hem zaman kaybını engeller hem de daha düzenli evrak takibine imkan sağlar.

Resmi ve kurum içi evraklar sürekli form şeklinde basılabilir. Sürekli form işlerde sınırsız renk basım imkanı vardır. İhtiyaca yönelik çeşitli ebatlarda üretilirler. Resmi sürekli form evraklarına örnek olarak; Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura, Müstahsil Makbuzu, Serbest Meslek Makbuzu, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Taşıma İrsaliyesi, Yolcu Listesi, Günlük Müşteri Listesi, Adisyon, Reçete, Ambar Tesellüm Fişi evraklarını sayabiliriz.

Ayrıca kurum içinde kullanılmak üzere tahsilat makbuzu, senet, sözleşme vb evraklar, muhasebe departmanlarının kullandığı evraklar, hastane ve oteli işletmeleri gibi kurumların kullandığı evraklar sayılabilir.

Teklif Alın veya Arayın: 0 (216) 481 68 12

Kendinizi bir değer olarak görüyor ve bu değeri kitlelere duyurmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.