Antetli Kağıt / Zarf Baskı

Profesyonel bir firma, resmi yazışmalarını yaparken antetli kağıt kullanır. Şirket logosunu, iletişim bilgilerini kapsayan antetli kağıt, kurumsal imajınızı destekleyen en önemli araçlardan biridir. Sadece şirket dışı yazışmalarınızda değil, antetli kağıdı şirket içinde, departmanlar arası iletişimde de kullanabilir ve böylece çok daha resmi ve ciddi bir imaj çizmenize yardımcı olur.

Antetli kağıt baskı, bir şirketin her zaman ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir. Özel bir yazışma yaparken sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine, antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Bunun yanında, firma çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

Art team Ajans, tüm kurumsal ofis ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Organize matbaa standartlarıyla basılan antetli kağıtlarınız, resmi yazışmalarınıza uygun bir kalitede olur. Antetli kağıt bastırırken, 3 farklı baskı seçeneğiniz bulunmaktadır. 1 renkli, 2 veya 4 renkli olmak üzere, tasarımınıza uygun baskı seçeneğini belirtebilirsiniz. A4 ve A5 kağıt ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlarınız 80 gr, 1. Hamur kağıt ile hazırlanır.

Diplomatik işlemlerde önemli bir yer tutan diplomat zarflar, rutin işlemlerin her aşamasında kullanılan bir üründür.Dilerseniz 1. sınıf diplomat zarf siparişini bir tık ile sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Teklif Alın veya Arayın: 0 (216) 481 68 12

Kendinizi bir değer olarak görüyor ve bu değeri kitlelere duyurmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.